Dealextreme Nasıl Alışveriş Yapılır

Cevaplandırıldı

Arkadaşlar Çin’de bir site var ve ürünlerin bazıları ucuz ve ben buradan alışveriş yapmak istiyorum acaba alışveriş yapabilir miyim.  Alışveriş yaptığım zaman kaç günde gelir yardımcı olur musunuz.

Soruldu üzerinde 6 Eylül 2017 Alışveriş.
Yorum Ekle
1 Cevap(lar)
En iyi cevap

Dealextreme Nasıl Alışveriş Yapılır

 

İnternet ortamında birçok alışveriş sitesi kullanıcıları bekliyor. Özellikle Çin üzerinden alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar için öncelikli seçenekler arasında Dealextreme dikkat çekiyor. Kısa adıyla DX olarak bilinen site üzerinden on binlerce farklı ürün satışa sunuluyor. Hesaplı ve ücretsiz kargolu yurt dışı alışveriş için en ideal seçeneklerden biri Dealextreme oluyor. Sitede kullanıcı elektroniği, bilgisayar ve ofis, elektrikli araçlar, cep telefonları ve cep telefou aksesuarları gibi çok çeşitli kategorilerde ürün yer alıyor.

 

Dealextreme Nasıl Alışveriş Yapılır

 

Firmanın web sitesine girdiğinizde ilk yapmanız gereken, ekranın sağ üst kısmında bulunan “Join Free” tuşuna tıklamak olmalı. Bu tuşa tıkladığınızda firma sizden e-posta adresinizi, adınızı, soyadınızı girmenizi ve şifre belirlemenizi istiyor. Bu aşamada isteğe bağlı olarak Facebook ile de giriş yapılabiliyor. Gerekli bilgileri girdikten sonra hesabınız aktif oluyor ve site üzerinden alışveriş yapmaya hazır hale geliyorsunuz.

 

Kimler Alışveriş Yapabilir?

 

Bir alışveriş kartına, kredi kartına ya da banka kartına sahip olan herkes Dealextreme üzerinden alışveriş yapabilir. Siteye üye olduktan sonra bir ürün satın almak istediğinizde yapmanız gereken, ürün açıklama sayfasında bulunan “Free Shipping” ibaresine dikkat etmek olmalı. Bu ibare, ürünün kargo ücreti olmadan adresinize yollanacağını gösteriyor. Bunun ardından Add to Cart tuşuna basarak ürünü sepetinize ekleyebilir ya da Buy Now tuşuna tıklayarak hemen satın alabilirsiniz.

 

Satın Aldığımız Ürünler Kaç Günde Geliyor?

 

Bu durum firmada hizmet veren sanal dükkanların kargo şartlarına göre değişkenlik gösteriyor. Kullanıcılar Dealextreme alışverişlerinin genellikle 10-15 gün arası süre içerisinde geldiğini iddia ediyor. Bundan daha kısa ya da daha uzun sürelerde de gönderim yapıldığı söyleniyor. Kullanıcılar buradan aldıkları ürünlerin gönderimi yapılmadığı takdirde, ya da ürün istedikleri şekilde çıkmadığı durumlarda para iadesi sağlayabiliyor. Dealextreme sitesi internet üzerinden alışveriş yapmanın en kolay, en hızlı ve en kullanışlı yöntemlerinden biri oluyor.

üzerinde 6 Eylül 2017 cevapladı.
Yorum Ekle
  • Cevabın

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.