Gürcistan’dan neler alınır

Arkadaşlarla yarıyıl tatilinde Gürcistan’a gideceğiz Gürcistan’dan neler getirebiliriz elektronik eşya Gürcistan’da ucuz mudur yada getirebilecek Gürcistan’dan neler olabilir. Gürcistan’a ne ucuz olduğunu söylebilirmisiniz. Son olorak Gürcistan’da telefon fiyatları Türkiye’ye göre nasıldır.

Yorum Ekle
3 Cevap(lar)

Gürcistan’da eskiden bavul ticareti yapılırdı o zamanlar her şey daha uygundu şimdi alınacak çok bir şey kalmadı desek yeri var. Alınabilecekler arasında içki geliyor orada daha ucuz. Gürcistan şarabı getiriliyor ben beğenmiyorum. Sigara alınabiliyor gümrükte çok sorun olmuyor 2-3 karton geçirilebiliyor ama sanırım sınır 2 yanlış bilmiyorsam. Genelde ürünler Türkiye’den gidiyor gezilebilecek yerler var mı derseniz çok var gittiğiniz yerlerde gezdiğiniz yerlerde magnet ve bir çok hediyelik ürün var. Genelde şehir merkezinde alınabilecek hiç hediyelik eşya yok. Elektronik eşya ise Türkiye’nin bir tık altı desek doğru olur. Cep telefonu getiren bir çok kimse var. Birde araba ile geçenler ise akaryakıt Türkiye’ye göre daha ucuz. diyebiliriz. Sanırım Gürcistan’dan neler alınır sorularına yanıt vere bilmişimdir.

üzerinde 24 Eylül 2016 cevapladı.
Yorum Ekle

Arkadaşın dediklerine katılıyorum ama bizimkiler oraya gezmek amaçlı değil başka amaçlar için gidiyorlar genelde Kumar oynamak için. Ama Tiflis’te gezilecek yerler var. 5. 6. yüzyıldan kalma kiliseler, kaleler mevcut yanlarında hediye dükkanları var buralardan hediye alabilmeniz mümkün Narikhala Kalesi’ni görmenizi tavsiye ediyorum. Ayrıca Sioni Katedrali ve  Anchiskhati Basilica Kilisesi görebilirsiniz. Bazı sokaklar Rum mimarisini andırıyor buralarda kafe ve barlar var buralar çok güzel gittiğiniz zaman anlarsınız daha çok vakit geçirebilmek ve tatil için iyi yerler var. Erekle sokağına mutlaka gidin.

üzerinde 24 Eylül 2016 cevapladı.
Yorum Ekle

Yeni Konumuz’a buraya gidebilirsiniz.

üzerinde 11 Aralık 2017 cevapladı.
Yorum Ekle
  • Cevabın

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.