jack wolfskin mont alınır mı?

Merhaba İnternette sahibinden üzerinden sürekli olarak yayınlanan jack wolfskin mont görüyorum sizce bu model montlar nasıldır alınır mı? sanırım orjinal mont çok pahalı karar veremedim alsak mı, almasak mı diye. Jack wolfskin mağazalarında bu ürünler gerçekten pahalı. Geçenlerde jack wolfskin yağmurluk bakayım dedim yağmurluk fiyatları bile çok pahalı acaba ne yapsam karar veremedim. Sırf bu montları ucuz bulurum diye Boyner’e baktım boyner’de bile pahalı geldi. jack wolfskin mont sahibinden de çok daha uygun geldi bazı satıcılar polor mont satıyor. Sanırım çakma ama güzel gözüküyor acaba alınır mı?

Soruldu üzerinde 18 Ocak 2017 Alışveriş.
Yorum Ekle
2 Cevap(lar)

Bazı sitelere çok güvenmeyin özellikle oradaki satıcılara gerçekten orijinal olanlar biraz pahalı ama jack wolfskin mont alınır mı derseniz gerçekten alınır çok güzel ama pahalı jack wolfskin mont değilde hırka falan bakın polar hırka diye geçiyor onlar biraz daha uygun oluyor. Kimi montlar çakma olsa da bazı montlar güzel gözüküyor hatta bir arkadaşımla iddia’ya girmiştik orijinal mi değil mi diye mont orijinal çıkmıştı ama 250 TL’ye almıştı. Yeni sezonlar biraz tuzlu’dur ama güzeldir. Benim hoşuma gidiyor jack wolfskin.

üzerinde 19 Ocak 2017 cevapladı.
Yorum Ekle

Montlar güzel gözüküyor ama dikkat etmeni öneririm resimdeki ile aynı mont gelmeyebilir ve aynı kaliteyi yakalamayabilir eğer düzgün bir mont çıkarsa tabi ki alabilirsin. Fiyatlar pahalı ama benimde hoşuma gidiyor benim bile alasım geldi.

üzerinde 20 Ocak 2017 cevapladı.
Yorum Ekle
  • Cevabın

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.