Vestel 40UA8900 hakkında yorum yaparmısınız

Vestel TV’de indirim gördğm Vestel 40UA8900 televizyonun markası ve modeli bu, televizyonun iyi olduğunu düşünüyorum forumlarda yada yorumlarda göremedim yardımcı olur musunuz.  Vestel 40UA8900 hakkında yorum yapabilirmisiniz alınabilir mi alınamaz mı?

Soruldu üzerinde 26 Eylül 2016 Televizyon.
Yorum Ekle
2 Cevap(lar)

Televizyon 4k televizyonlar arasında en uygun fiyatlı olanı 4 çekirdek işlemcisi bulunuyor ayrıca görüntü iyileştirme teknoloji bulunuyor. Vestel 4K televizyonlar içinde ilk modellerden diyebilirim eğer yeriniz müsait ise 43UA8900 modelini alabilirsiniz aynısı sadece daha büyük ikisi yanında da askı aparatı hediye olarak veriliyor.

üzerinde 27 Eylül 2016 cevapladı.
Yorum Ekle

Televizyon ayrıca blu-ray filmleri mkv formatında oynatabiliyor, mpg, ve avi formatlarını destekleyerek tv’den film oynatabiliyor. kumandası gayet güzel ele oturuyor. Çift Ekran Tv özelliği bulunuyor. Ayrıca kanal geçişleri hızlı zaten TV SMR 1000 Hz bu yüzden hızlı diyebilirim. Kendine ait 4K tümleşik uydu alıcısı var uydu geçişlerinde kasma olmuyor, geçişler saniye cinsinden. Smart TV özelliği ve İnternet’e girebiliyor. Kablosuz klavye destekliyor. İnternet tarayıcısı iyi fakat kablosuz klavye gerekiyor. Monitör olarak kullanıma olanak sağlıyor.

üzerinde 27 Eylül 2016 cevapladı.
Yorum Ekle
  • Cevabın

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.